Zabezpečte si zdravé sedenie za každých okolností

Denne trávi väčšina z nás sedením približne rovnaký čas, ak nie ešte dlhší, ako počas spánku v ležiacej polohe. Preto by malo byť telo v čo najväčšom pohodlí a komforte aj pri vykonávaní kancelárskej práce či počas štúdia doma či v škole.

Zabezpečte si zdravé sedenie za každých okolností

Bežné stoličky nám ho však ani zďaleka neposkytujú. Navyše, nie vždy na nich dokážeme sedieť v optimálnej polohe pre našu chrbticu, čo sa odzrkadľuje vo forme častých bolestí krčnej chrbtice alebo krížov. Našťastie, dynamické podložky na stoličku dokážu zabezpečiť zdravú polohu chrbtice za akýchkoľvek podmienok.

 

Zlá poloha chrbtice počas sedenia je zdrojom mnohých bolestí

Veľkým strašiakom pre naše zdravie a fyzickú pohodu je statické sedenie. Predstavte si, že sa v práci aj niekoľko hodín absolútne nehýbete. Ste stále v rovnakej sediacej polohe, a preto naše svalstvo postupne ochabuje. A s tým sa vytráca aj prirodzená opora pre náš kostrový aparát, ktorý následne nadobúda neprirodzené polohy. Práve z tohto dôvodu potom trpíme častými bolesťami, ktoré výrazne znižujú náš celkový komfort.

 

Ako fungujú podložky pre zdravé sedenie?

Aj preto vyskúšajte zdravé sedenie, ktoré vám sprostredkujú podložky na sedenie Dynasit. Tie je možné umiestniť na akúkoľvek stoličku – kancelársku, aj bežnú školskú. Počas sedenia nás táto dynamická podložka núti vykonávať malé pohyby, čím udržiavame stály tonus kostrového svalstva, a tým aj činnosť opory pre chrbticu. Zároveň tieto podložky jemne tlačia na oblasť panvy, donucujú ju posúvať sa mierne dopredu, čím chrbtica nadobúda svoje prirodzené zakrivenie. To eliminuje bolesti, podporuje prirodzené prekrvenie a udržiavanie nášho tela v optimálnej kondícií bez zbytočných bolestí.

 

Prispôsobte si dizajn podložiek na mieru

Dynamické podložky  na sedenie Dynasit sú dostupné v mnohých zaujímavých farebných prevedeniach, čím ich veľmi jednoducho prispôsobíte interiéru kancelárie, pracovne či izby vášho dieťaťa. A navyše, ich dizajn si môžete prispôsobiť aj sami na mieru. Táto podložka na zdravé sedenie sa preto môže stať užitočným a praktickým propagačným materiálom alebo originálnym darčekom pre vašich blízkych. Kúpiť si ju môžete na Dynasit.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.