4 veci, ktoré vám ponúkne len moderné bývanie

4 veci, ktoré vám ponúkne len moderné bývanie

Hľadáte plnohodnotné bývanie za rozumnú cenu a javí sa vám to ako nadľudská úloha? Nezúfajte, možno len nehľadáte na správnych miestach. Pripravili sme pre vás malé vodítko v podobe bodov, na ktoré by ste mali pri výbere nového bytu či apartmánu prihliadať.

 

1) Dobrá poloha

Umiestnenie či lokalizácia je absolútne strategickým momentom. Veď práve od lokality, v ktorej budete bývať, sa odvíja celý váš život na danom mieste. Ako ďaleko to budete mať do práce? Sú na blízku škôlky alebo školy? A čo nemocnice? Nebudete to mať ďaleko do obchodov alebo k rekreačným zariadeniam? Na tieto otázky by ste mali nájsť jasné odpovede.

 

2) Mobilita

Áno, moderná doba je aj o schopnosti komunikovať, respektíve byť mobilným, a aj byty v Bratislave by vám v tomto smere malo absolútne vyhovovať. Čo to v praxi znamená? Riešenie je veľmi jednoduché a spočíva v ľahkej dostupnosti MHD, ťažiskových ciest a komunikácií smerujúcich ku strategickým bodom mesta akými sú železničná stanica, letisko alebo diaľnica, prípadne aj cyklo-trasy.

 

3) Dostupnosť parkovacích miest

To, čo vyhovuje dnes, už nemusí vyhovovať zajtra. Byty Bratislava preto musia spočívať aj na riešeniach, ktoré presahujú prítomnosť. Napríklad taký nedostatok parkovacích miest – každý nový obytný objekt by mal na tento moment pamätať a vysporiadať sa s ním. Zatiaľ nikto v tomto smere nevymyslel nič lepšie ako podzemné garáže. Sú súčasťou objektu vášho záujmu? Super!

 

4) Eko riešenia

Ani ekologická stránka veci by nemala hrať podradnú úlohu, vítané sú akékoľvek riešenia smerujúce k trvalo udržateľnému spôsobu života. Na popularite naberajú napríklad elektromobily a ktovie, možno už onedlho úplne vytlačia svojich benzínových a naftových príbuzných z ciest. Považujte za dobrý signál, ak vaše potenciálne bývanie pamätá aj na takéto veci (napríklad formou nabíjacích staníc pre elektromobily). Takéto byty na predaj Bratislava prosto musí ponúkať – aj vďaka nim sa stane vyhľadávaným miestom pre život.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.