Postavte si biznis na domácom potláčaní

Postavte si biznis na domácom potláčaní

Ak sa obzeráte po termolise na potláčanie, ktorý je dostupný na trhu, mohlo by to znamenať jednu z dvoch vecí: buď chcete začať podnikanie s potláčaním z vášho domova, alebo si chcete vytvárať vlastné dary.

Termolis vám umožní potláčať nielen textil, ale aj hrnčeky. Môžete spustiť úspešný obchod s tlačou hrnčekov a vytvárať si vlastné dary, do ktorých vnesiete vlastné nápady a inšpirácie. Uvíta ho každá domácnosť, v ktorej sú ľudia pripravení na vyrábanie jedinečných darov.

 

Prečo začať biznis s potlačou?

Potláčanie je veľmi obľúbené. Takmer každá firma, inštitúcia alebo spoločnosť rozbieha svoju kampaň potláčaním predmetov, ako sú tričká, perá či hrnčeky alebo šiltovky. V posledných rokoch sa tieto reklamné darčeky začali veľmi rýchlo rozvíjať a na trhu sa objavilo niekoľko kvalitných dizajnov. Obľúbené sú plastové alebo sklenené reklamné fľaše na pitie.

 

Metódy potláčania

Prvou metódou, ktorú si spomenieme, je tradičná metóda prenosu tepla, ktorá zahŕňa použitie tepelného lisu na prenos existujúceho obrazu / dizajnu na tričko. Jedna vec, ktorú by ste si mali zapamätať je obmedzenie, ktoré vám ponúka, pokiaľ ide o farebné odevy. Táto metóda pracuje najlepšie na bielych tričkách. Problémy sa začnú, keď začnete tlačiť na tmavších odevoch. Ak napríklad na modrom odeve tlačíte žltý dizajn, na konečnom produkte sa objaví nazelenalý tón.

Ďalšou možnosťou sú vinylové transfery. Táto možnosť je obľúbená pre možnosti vrstvenia farieb a umožňuje použitie viacerých farieb na vytvorenie vysokokvalitných výtlačkov.

 

Sublimačná tlač

Sublimácia je proces, pri ktorom sa atrament používa na kus látky použitím tepla. Pri tejto metóde farbenia sa farba najprv stáva plynom pomocou tepla a tlaku. Potom sa naplní do polyesterovej tkaniny. Tento reliéf farby na materiály tkaniny má za následok výrazný vzhľad. Obchodníci, ktorí vyrábajú odevy, používajú inovatívne metódy na výrobu odevov s najlepšími účinkami. Farby, ktoré sú vytlačené sublimačným procesom, vyzerajú živšie a na rozdiel od tónov, ktoré sa používajú v bavlnených odevoch, ktoré po niekoľkých praniach vyblednú, si zachovávajú svoj lesk a príťažlivosť aj po stovkách praní.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.