Dobrý trik firmy na umývanie okien Martin

Dobrý trik firmy na umývanie okien Martin

Nikdy pre mňa nebolo umývanie okien v Martine koníčkom. Navyše na to nemám toľko času, koľko by som potrebovala, aby som kvalitne umyla okná. Ale viem, že si veľa ľudí objednáva priamo odborné firmy. Pri vyhľadávaní pre mňa boli dôležité niektoré prvky: spoľahlivosť, diskrétnosť a ústretovosť. Musím povedať, že u spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. som všetky tieto požiadavky dostala.

Túto firmu som si našla na internete, ale tiež mi ju odporučila kamarátka, ktorá využíva ich služby. Môj dom sa nachádza v meste, takže okná sú veľmi rýchlo zaprášené a znečistené. Avšak pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. používajú zvláštny trik, ktorým udržia moje okná dlhšie čisté. Ich služby objednávam už dlhšie a musím uznať, že sama by som nedocielila tak dlhotrvajúci lesk okien. Používajú trik, pri ktorom suchou plienkou vyleštia moje umyté okná a tak vydržia dlho čisté a lesklé. Pri umývaní mojich okien vždy umyjú kľučky, rámy okien a parapety a hlavne odstránia pavučiny, ktorých sa strašne bojím.

Tiež sa mi veľmi hodí, že ich môžem doma nechať samotných. Vždy sa vrátim domov a po nich nezostane nič, len umyté okná a všetko je na svojom mieste. Táto firma za svojich zamestnancov ručí a musím uznať, že sa mi nikdy nič nestratilo ani mi nič nepoškodili.

Táto firma je presne pre ľudí, ktorí nemajú čas, ale napriek tomu trvajú na dlhodobom lesku a čistote ich okien.

 

Kto Vám dobre umyje okna v Martine, odstránenie fólie

Nedávno som presťahoval svoju predajňu do nového objektu, kde predtým sídlila iná firma, ktorá mala polepené výklady. Potreboval som odstrániť fólie a starú reklamu, tak som sa do toho pustil sám. Zistil som, že to nie je jednoduché a mohol by som poškodiť sklo. Rozhodol som sa vyhľadať firmu, ktorá by mi tieto fólie odstránila. Napadlo ma zavolať reklamnú agentúru, ktorá polepuje výklady, ale tí nemali čas a hovorili, že je odstraňujú iba vtedy, keď polepujú výklady vlastnou grafikou. Tak som hľadal na internete firmu, ktorá sa týmto zaoberá a zároveň by mi kompletne umyla okná. Našiel som firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tá sa zaoberá odstránením zatvrdnutých nečistôt a rovno zaistí umývanie okien Martin. Pracovníci prišli a okamžite začali dávať dole polepy po bývalej firme. Pri odstraňovaní týchto polepov používali žiletky, o ktorých mi tvrdili, že nepoškodia sklo. Zároveň ma však upozornili, že by takéto odstraňovanie nemal nikdy zabezpečovať človek sám, ak nemá dostatočné skúsenosti. Následne odstránili zvyšky lepidiel, umyli rámy okien a celkové okolie okien. Potom umyli okná vodou so zamiešaným saponátom a po uschnutí ich vyleštili len suchou handrou. To bolo zaujímavé, keďže nepoužívali žiadne leštiace prípravky. Hovorili, že leštiace prípravky sú zbytočné a nezabezpečia nimi garantovaný dlhotrvajúci lesk. Naozaj skúsená firma a môžem odporučiť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.