Kde kúpiť kvalitný vysokozdvižný alebo paletový vozík?

Kde kúpiť kvalitný vysokozdvižný alebo paletový vozík?

Mnoho firiem, ktoré sa zaoberajú prepravou tovaru, výrobou, ale aj predajom a nákupom, skladovaním atď., potrebuje pre svoju činnosť denne kvalitné vozíky. S nimi tovar prevážajú, zdvíhajú, posúvajú, a to ako v skladoch, tak v predajniach, pri nakladaní… Kvalitné vozíky za prijateľné ceny ponúka spoločnosť Linde Material Handling Slovenská republika, na ktorú sa môžete s dôverou obrátiť.

 

Výkonný vysokozdvižný vozík

Každý, kto takýto stroj nakupuje, očakáva, že si na pomoc zaobstará funkčný a spoľahlivý vysokozdvižný vozík, ktorý bude skvele fungovať po mnoho rokov. Výbornou voľbou sú výkonné modely elektrických vozíkov E60 – E80. Sú konštruované na efektívnu a bezpečnú manipuláciu s ťažkým nákladom do 8 ton. Sú poháňané dvoma výkonnými striedavými elektromotormi, integrovanými do kompaktnej nápravy s bezúdržbovými brzdami. Presné ovládanie vozíka umožňuje elektronické ovládacie zariadenie aj riadiace prvky, ako systém Lidne Load Control a dvojpákové ovládanie so zárukou perfektnej interakcie človeka a stroja. Vďaka energetickému manažmentu sú veľké elektrické vozíky vysoko hospodárne.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Pretože vozia ťažké náklady, je nutné, aby boli tieto vozíky úplne bezpečné. Preto sú vybavené paletou bezpečnostných prvkov na ochranu vodiča pred úrazmi a nákladu, ako aj infraštruktúry pred poškodením. Kabína aj strecha s rámom tvoria robustnú ochrannú zónu. Konštrukcia vozíka zaisťuje dobrý výhľad pri manipulácii s nákladom, aj keď je plne naložený. Automatická parkovacia brzda garantuje maximálnu bezpečnosť pri práci na rampe.

Všetko o elektrických vozíkoch E60 – E80 nájdete na webe linde-mh.sk.

 

Potrebujete paletový vozík?

Aj v prípade, že potrebujete kvalitný paletový vozík, môžete sa bez obáv obrátiť na Linde. Radi vám s výberom poradia a nakúpite k vašej spokojnosti.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.