Ako fungujú tak obľúbené rolety deň a noc?

Ako fungujú tak obľúbené rolety deň a noc?

Súčasný trh so tieniacou technikou je vskutku rozmanitý, pričom v posledných rokoch sa obrovskej popularite tešia takzvané rolety deň a noc. V podstate kombinujú prednosti ako žalúzií, tak aj roliet, rovnako tak dokážu dokonale nahradiť záves a záclonu. Chcete v spálni, detskej izbe, obývacej izbe, ale aj kancelárii vytvoriť súkromie? S týmito roletami je to naozaj jednoduché, navyše si vás podmaní svojou krásou a praktickosťou.

Dávno sú preč doby, kedy bývali rolety deň a noc len v bielom odtieni. Zohnať ich momentálne môžete v desiatkach farbách – od svetlo krémovej až po tmavo hnedú. Záleží len na vás, aký variant sa do vášho interiéru hodí najviac. Veľkou výhodou je, že farby môžete rôzne kombinovať.

 

Rolety deň a noc sú individuálne, expresívne a krásne

Vnútorné rolety deň a noc sa vyznačujú hneď niekoľkými prednosťami. Prispôsobíte si ich vlastným predstavám a požiadavkám, vtlačíte interiéru punc ojedinelosti a nevšednosti. Práve tieto rolety sú charakteristické tým, že sa skladajú na striedačku z priehľadných a nepriehľadných prúžkov, a tým pádom je možné ľahko regulovať priepustnosť svetla.

Rolety sa ovládajú pomocou retiazky, ten je upevnený v bezpečnostnej kladke. Vďaka tomu je ovládanie rolety jednoduché a bezpečné.

 

Kde si kúpiť rolety deň a noc?

Ak hľadáte internetový obchod, odkiaľ si objednáte látkové rolety, pozrite sa na FEXI rolety. Ich hlavnou výhodou je, že rolety sú už zložené a zoskrutkované. Sú teda pevnejšie, než sú bežne na trhu k dostaniu a navyše za rovnakú cenu. Ponúkané rolety snúbia dizajn a funkčnosť. Vybrať si môžete z veľkého množstva farieb, rozdielnych typov látok a podobne. Rovnako tak vás nadchne, že vám e-shop zašle vzorky zdarma a nezáväzne.

Tak neváhajte a objednajte si rolety, s ktorými budete spokojní po všetkých stránkach. Vďaka obetavej zákazníckej podpore sa Vám u FEXI.sk bude nakupovať jedna radosť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.