Ako na bývanie podľa posledných trendov? Oživte izby sviežimi farbami a nezvyklými tvarmi

Cítite, že babie leto už prestalo hriať a slnečné lúče zablúdia do vašich okien len málokedy? Jeseň je tým pravým obdobím na oživenie domova. Dizajnéri z Hornbachu pripravili 4 moderné štýly bývania, ktoré zaručene nadchnú každého. Inšpirujte sa tropickým rajom, moderným prevedením do tých najmenších detailov, jemným pastelovým ladením alebo upokojujúcimi tónmi prírody, a pustite sa do realizácie vášho projektu. Všetok tovar navyše Hornbach ponúka so zárukou trvale nízkych cien, a to kedykoľvek.

Ako na bývanie podľa posledných trendov? Oživte izby sviežimi farbami a nezvyklými tvarmi

Tropical Style – Tropické farby ako spomienka na exotickú dovolenku

Prestali vás baviť miestnosti so štyrmi bielymi stenami? Nemusíte čakať, až budú vaše vysnívané doplnky v akcii. Pretože Hornbach ponúka záruku trvale najnižších cien kedykoľvek. Neviažte sa preto konvenciami a vymaľujte izby živými farbami tropických pralesov. Základom priestoru je tmavá farba, ktorá kontrastuje s nábytkom v pestrých tónoch. S odtieňmi farieb Karibského mora, kvetov džungle, západu slnka alebo orchideí domov priam rozžiarite. „K tropickému štýlu sa výborne hodia obľúbené izbové kvety ako palmy, mäsožravky alebo práve orchidey. Pri tomto štýle je žiaduce vybaviť si domácnosť vo viacerých farbách – stavte na sýtu zelenú, modrú, oranžovú alebo ružovú,“ odporúča Tomáš Tiurin zo spoločnosti Hornbach.

bar2

State of Design – Štýl vychytaný do najmenšieho detailu

Nápadito riešené priestory, elegantný vzhľad nábytku, netradičné farby, to je nový štýl State of Design. S kombináciou materiálov, akými sú tradičná koža, farebné sklo alebo kovovo lesklé akcenty bytových zariadení nemôžete šliapnuť vedľa. „Slabinou mnohých moderných interiérov je prílišný chlad a sterilita. Také priestory nepôsobia na obyvateľov domu príjemne, nie sú útulné. Štýl State of Design však kombinuje neotrepané riešenia s príjemnou atmosférou,“ hovorí Tomáš Tiurin z Hornbachu. Jednoduchým ostro rezaným tvarom nábytku dodajú punc modernosti farby jantáru, studenej zelenej alebo modrej – rovnako ako nočné nebo.

bar3

New Classic – Bývanie v domčeku pre bábiky

Ste romantická duša a snívate o živote v dobách minulých? Vráťte sa späť o niekoľko desaťročí a zariaďte si priestory v púdrových farbách. Tlmené odtiene ružovej, vínovej, levanduľovej a ľahké korálové farby vás prenesú do sladko voňajúcej domácnosti plnej hebkosti, nežnosti a hravosti. V projektových marketoch Hornbach si môžete nechať namiešať až milión odtieňov farieb, a to so zárukou trvale najnižších cien. „Štýl New Classic je ovplyvnený hlavne ženským elementom, je veľmi elegantný a pôvabný. Perfektne k nemu pasujú čipky, hodváb, perly, kvetinové tapety a hlavne oblé tvary nábytku,“ popisuje Tomáš Tiurin. K štýlu New Classic si obstarajte pohovky a kreslá so svetlým čalúnením, do ktorých každý deň hneď po príchode domov pohodlne zapadnete a budete sa cítiť ako v rozprávke.

 

Pure Balance – Zemité tóny a návrat ku koreňom

Máte chuť splynúť s prírodou a žiť v súlade s matkou Zemou? Štýl Pure Balance je v tom prípade pre vás ako stvorený. „V tomto štýle ide predovšetkým o využitie materiálov, ktoré nám príroda ponúka – drevom obložené steny, obnažené trámy a dekorácie z okrasných vetvičiek sú presne tým, čo si predstavujeme pod štýlom Pure Balance. Prednosťou tohto štýlu sú nenásilné kombinácie starých a nových kúskov vybavenia. Aj k nemu sa hodia veľkoformátové čiernobiele fotografie,“ popisuje Pure Balance Tomáš Tiurin. Pocit harmónie a upokojujúceho pokoja vám zabezpečia krbové kachle, ktoré vám s nastávajúcou zimou rozhodne prídu vhod.

Máte už jasno, ako bude vaše bývanie vyzerať? Pokiaľ máte o výbere nového vzhľadu domu či bytu ešte pochybnosti, príďte sa poradiť do projektových marketov Hornbach, kde vám špecialisti radi poradia. V oddelení farieb a lakov vám dokonca namiešajú až milión odtieňov farieb. Vďaka záruke trvale nízkych cien máte navyše pri každej návšteve Hornbachu istotu, že váš vysnívaný štýl kedykoľvek získate za najnižšiu možnú cenu. Realizácii vášho projektu tak už nič nebráni.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.