Dizajn a neviditeľné lepenie

Dizajn a neviditeľné lepenie

Aj vám sa niekedy zdá, že hľadíte na dizajnovú úchytku na skrinke v kuchyni a vôbec nerozumiete, akým spôsobom je na priehľadných dvierkach uchytená? Možno si myslíte, že to je len určitý trik, ale ste na omyle. Vďaka moderným krištáľovo čírym lepidlám môžu byť dizajnové priehľadné materiály spojené aj bez toho, aby ste spoj museli vidieť. Priehľadné materiály akými je sklo či plast sú v modernom byte veľmi populárne. Do priestoru vnášajú vzdušnosť a ľahkosť.

Dokonalosť priehľadných materiálov sa skrýva v ich čistote. Preto aj pri opravách či inštaláciách je nutné pracovať s takými pomôckami, ktoré si zachovajú krištáľovú čírosť. Tieto požiadavky spĺňa Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL, ktoré bolo vytvorené práve na lepenie priehľadných materiálov. Dokáže vytvoriť úplne neviditeľný spoj, ktorý voľným okom nevidíte. V porovnaní s inými transparentnými lepidlami, ktoré môžu po čase chytať modrý či zelený nádych, zostáva stále krištáľovo priehľadné a preto je aj po dlhšej dobe neviditeľné. Okrem iného je známe svojou silnou lepiacou schopnosťou a je možné ho použiť aj na lepenie vo vlhkom prostredí. Doposiaľ bolo toto lepidlo k dispozícii v kartuši. Keď  ale nepotrebujete lepiť väčšie plochy, je vhodné použiť menšie balenie, napr. novinku – balenie v tube. Aplikácia je jednoduchá bez použitia montážnej pištole a tak je nanášanie ľahšie a rýchlejšie.

Dokáže zlepiť nielen priehľadné materiály, ale aj ich kombinácie. Bolo vyvinuté na lepenie priehľadných obkladov na stene v kúpeľniach alebo v kuchyniach, dá sa nim prilepiť priehľadné úchyty alebo háčiky, dokáže prilepiť pánty na sklenené dvierka, dá sa ním opraviť aj prasknutý nábytok alebo ukotviť priehľadná polička. Vzhľadom na to, že je lepidlo krištáľovo číre, neruší dizajn priehľadných vecí.

www.pattex.sk

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.