Objavte krásne veľké umelé rastliny, ktoré sa hodia do všetkých priestranných alebo svetlých miestností

Objavte krásne veľké umelé rastliny, ktoré sa hodia do všetkých priestranných alebo svetlých miestností

Akonáhle vstúpite do akejkoľvek izby, v ktorej je veľká izbová rastlina, nejde si ju nevšimnúť. Veľakrát ide o veľmi dominantný prvok izby, ktorý mu dodáva pozitívnu a príjemnú atmosféru. Nemusíte ich umiestňovať len do veľkých priestorov. Hodia sa aj do menších izieb, kde je len pár kusov vybavenia a kvetina je tu velmi vkusná. Napr. do pracovne alebo hostovskej miestnosti. Tu ľahko nájdete prázdny kút, do ktorého sa umelé izbové rastliny veľké skvele hodia.

 

Umelé rastliny s výškou do 250 cm

V e-shope florum-shop.sk, kde si môžete vybrať z obrovskej ponuky umelých kvetov, ktoré sa hodia nielen do interiéru, ale aj exteriéru, nájdete aj umelé izbové rastliny veľké. Nemusíte si hneď predstavovať obrovské rastliny, cez ktoré nie je vidieť.

Sú tu aj menšie rastliny s výškou do 100 cm, rastliny strednej veľkosti, ako napr. umelá rastlina Strelizia Plant vo variantoch s výškou 150 a 180 cm alebo napríklad zaujímavá a pekná umelá rastlina Schefflera (80 cm). Tá je od talianskej spoločnosti ILA a dokonale imituje skutočnú väčšiu rastlinu. Farba listov je zeleno-žltá, štandardne sa dodáva ukotvená v plastovom kvetináči.

Pokiaľ chcete kvitnúcu a veľkú rastlinu, stavte napríklad na umelú rastlinu Strelizia Boschetto (170 cm). Má sýto zelené listy, netradičné kvety a môže byť ozdobou v obývacej izbe, na chodbe firmy aj v kancelárii.

 

Umelé kvety nepotrebujú vašu starostlivosť

Umelé kvety si nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť. Môžete si kúpiť ochranný sprej na umelé rastliny, ktorý zaisťuje kompletnú ochranu umelých kvetov vonku, teda v exteriéri. Inak s nimi nemusíte robiť vôbec nič. Ušetríte čas aj svoju energiu, ktorú by ste inak vynakladali na polievanie, hnojenie, ničenie škodcov… Umelé kvety budú vždy v dokonalej kondícii s tým, že na všetky budú pôsobiť, akoby boli živé.

Vyberte si na florum-shop.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.