Otvorte opäť dvere kobercom

Otvorte opäť dvere kobercom

Naše byty a domy ochladli. Plávajúce podlahy a dlažby sú síce skvelé na údržbu, avšak chyba im hebkosť. Koberce opäť vrátia teplo našim domovom – ako metráž, aj kusové koberce.

 

Metrážne koberce sa vracajú

Horšie sa vysávajú, ale čo na tom. Detská izba, ale aj spálňa si doslova hovoria o to, aby sme do nich vrátili metrážne koberce. Nie je nič krajšie, než stúpiť bosou nohou na koberec. Metrážne koberce môžu byť nenápadnejšie a farebne krásne doplňovať štýl interiéru, ale dokážu ponúknuť aj funkčnú potlač pre hru. Už samotný koberec sa tak v detskej izbe môže stať hračkou. To vtedy, keď si vyberiete ten so vzorom mesta a ulíc. Je na vás, či ho položíte skutočne na celú plochu podlahy, alebo si nameriate menší kus napríklad doprostred miestnosti.

Výhodou metrážnych kobercov je, že aj keď ich nechceme použiť celoplošne, narežeme si ich na konkrétne veľkosti a dokonca tvary. Takto sa dá s metrážnym kobercom pracovať napríklad v otvorenom podkroví, alebo v spojenom obytnom priestore, ktorý prepojuje obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Hitom sú napríklad koberce LISBOA, ktoré napodobňujú majoliku – teda keramické kachličky.

 

Kusové koberce patria skutočne kamkoľvek

Hitom sú vlnené kusové koberce, shaggy koberce v postaršenom štýle, hebké plyšové koberce aj podlahové kožušiny. Vyvarujme sa nevhodného umiestnenia kobercov napríklad pod konferenčný stolík v obývacej izbe. Tam nevyniknú a sú tiež citlivé na ušpinenie. Patria naopak do priestoru, kde vytvorí skvelé miesto pre relaxáciu. Veď na hebkých plyšových kobercoch sa dá cvičiť, čítať kniha, hrať sa, aj len tak v kľude odpočívať.

 

Koberce z e-shopu Najkoberce.sk

Moderné kusové aj metrážne koberce predáva e-shop Najkoberce.sk. Kúpite tu tiež detské koberce, behúne, ale aj rohožky i umelú trávu. Nechýbajú ani potrebné doplnky ku kobercom, ktoré vám pomôžu s ich inštalovaním aj s čistením.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.