Prečo je samozavlažovací kvetináč ideálna voľba?

Každá kvetina potrebuje k svojmu rastu dve základné veci: Je to voda a svetlo. Je ale treba vedieť, v akej miere. Mnohí pestovatelia často robia chyby v tom, že sa o všetky svoje kvety starajú rovnako a dávajú ich na podobné miesto v byte, zalievajú ich rovnakou dávkou v rovnaký interval a pod. Potom sa čudujú, že zatiaľ čo sa jednej rastline darí, druhá svoju krásu stráca. Je to aj váš prípad? Jednoducho ho vyriešite sa samozavlažovacím kvetináčom! Prečo ho mať a aké variácie sa ponúkajú?

Prečo je samozavlažovací kvetináč ideálna voľba?

Vezme si podľa potreby

Samozavlažovacie kvetináče sú úžasné v tom, že umožňujú kvetine, aby si sama „dávkovala“ vlahu podľa potreby. Kvetináč má totiž dve časti. Prvý z nich je zásobník vody, ktorý je umiestnený pod kvetináčom. Z neho si kvetina môže brať vlahu ako potrebuje. Vy sa nemusíte starať takmer o nič. Na kvetináči stačí len čas od času skontrolovať stav vody a prípadne ju doliať. Toto dávkovanie oceníte aj v prípade, keď odchádzate na dovolenku. Nebudete musieť svojich susedov obťažovať, aby vám chodili zalievať kvety.

doppio-02_872x750

Variácie farieb a tvarov

siesta-03_254x750S pestrou ponukou samozavlažovacích kvetináčov prichádza česká spoločnosť PLASTIA s.r.o. Vyrába dizajnovo veľmi atraktívne kvetináče so samozavlažovacím systémom. Medzi najväčšie skvosty patrí dvojdielny samozavlažovací kvetináč s prekvapivou šírkou farebných kombinácií, ktorý dostal meno Calimera. Hodí sa na pestovanie bežných kvetín, páčiť sa v ňom bude aj bonsajom.

Farebné kombinácie ponúka samozavlažovací kvetináč Doppio. Vďaka neobvyklému tvaru sa stane ozdobou každej miestnosti!

PLASTIA s.r.o. má v ponuke aj špeciálne kvetináče na pestovanie byliniek, ktoré sa teraz v zime hodia, čo poviete? Nechýbajú ani kvetináče na vonkajšie použitie.

Doprajte vašim kvetinám to najlepšie a začnite sa tešiť z ich krásy. Všetky ponuky si pozrite na www.plastia.cz.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.