Pripravte sa na zimu so správnym textilom

Pripravte sa na zimu so správnym textilom

Výber textilu ovplyvňuje náš šatník, aj naše bývanie. Jeseň je predzvesť zmien, ktoré musíme urobiť v šatníku aj v našich domovoch. So správe zvoleným textilom je to jednoduchšie.

 

Jesenné upratovanie začína

Prestaňte si blížiace sa Vianoce protiviť tým, že budete upratovanie nazývať vianočným. Proste urobte upratovanie jesenné. A k nemu patrí aj príprava bytu na Vianoce. Nielen kuchyňa, jedáleň a obývacia izba si zaslúžia zmenu. Premeňte aj spálňu. Trebárs tým, že periny ukryjete pod prehozy na posteľ. Spálňa bude pôsobiť upratanejším a slávnostnejším dojmom, smelo sem môžete nechať nakuknúť aj návštevu, keď prejaví záujem o prehliadku bytu.

 

Textilné dekorácia ­– najprv jesenné, potom vianočné

Jeseň a zima priamo vyzývajú k zdobeniu a dekorovaniu. K tomu je ideálny rôzny bytový textil. Jesennú, halloweenskú, mikulášsku, potom vianočnú atmosféru vytvoríte jednoducho pomocou kuchynského textilu, rôznych tematických vankúšikov, dečiek a obrusov. Kúpiť sa dajú hotové, ale môžete si smelo objednať iba látku a vytiahnuť šijací stroj. Všetky tieto domáce dekorácie sa šijú jednoducho a máte ich hotové za jednu sobotu.

 

Ušite si domáci outfit z úpletu

Univerzálne použiteľný materiál, úplet, sa na jeseň a v zime uplatní v iných strihoch. Predĺžia sa rukávy, miesto krátkych šiat stavíme na dlhé, tričká vymeníme za mikiny, krátke nohavice za tepláky. Fascinujúce vzory, ktoré nám ponúka úplet, nás doslova nabijú kreativitou pre zmeny v našich šatníkoch. Bavlnený úplet sa hodí pre domáce oblečenie, športové kúsky pre deti, aj pre bežné každodenné ležérne outfity. Prikúpte o pár centimetrov viac látky. Vaša princezná určite ocení, keď niečo spichnete aj pre jej bábiku. A ideálny stav? Ušite z rovnakého úpletu jesenné šaty pre seba, pre svoju dcéru aj jej bábiku. A u nás doma obliekame aj medveďa.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.