Vyberte si stolové nohy a budete mať krásny, originálny stôl

Vyberte si stolové nohy a budete mať krásny, originálny stôl

Kto z nás by si neželal mať krásny, kvalitne vybavený a originálny interiér? Pokiaľ patríte k tým, ktorí majú radi zaujímavé veci, určite vás budú zaujímať rozmanité stolové nohy z eloxovaného hliníka alebo iného materiálu, vďaka ktorým si môžete zložiť stôl, aký nemá nikto.

 

Kde kúpiť kvalitné stolové nohy

Nerezové stolové nohy, rovnako ako nábytkové nožičky, môžete kúpiť na webových stránkach kovtech.sk. Keď sa pozrieme na ponuku stolových nôh, zistíme, že voliť môžeme hliníkové aj nerezové typy. Aj tvary sú rozmanité, nechýbajú typy okrúhle ani hranaté. Stolové nohy môžu mať aj farbu, napr. bielu. Je veľmi praktické, keď si kúpite stolové nohy, ktoré majú reguláciu o +-2 cm. Nie všade sa nám ale také nohy vzhľadovo hodia.

Stačí, aby ste si vybrali stolové nohy, ktoré sa vám páčia, a k nim zvolili dosku, či už z masívneho dreva alebo iného materiálu a váš stôl môže byť veľmi zaujímavý.

 

Úchytky na nábytok úplne zmenia jeho ráz

Možno ste si všimli, že ak chcete pozmeniť vzhľad skríň, stolíkov, komôd, alebo iného nábytku, stačí, keď vymeníte lesklé úchytky na nábytok napr. za čierne matné. Zmena nemusí byť výrazná, môžete vymeniť matné úchytky za lesklé, alebo za tie v starom štýle. Budete ale určite nadšení, aké kúzlo to urobilo so vzhľadom nábytku v obývačke, spálni alebo napríklad v detskej izbe.

Nové úchytky na nábytok je ideálne montovať na novo vyrobený nábytok, ale pokiaľ ho meníte na starom nábytku do pôvodných vyvŕtaných dierok, nikto nič nespozná. Ak bude jedna dierka pri montáži nových úchytiek inde, môžete tu pôvodnú pomerne dobre zamaskovať samolepiacou páskou v rovnakej farbe alebo kytom, ktorý je možné natrieť. Ideálne je, ak meníte úchytky na jednofarebnom nábytku, napr. bielom či hnedom. Tam pôjde pôvodné dierky zamaskovať skvele.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.