3 pomocníci, ktorí vám uľahčia život

3 pomocníci, ktorí vám uľahčia život

Popri práci, spoločenskom živote a udržiavaní domu v čistote a v poriadku, vám neostáva čas na seba? Dobu plnú zhonu, stresov a neustálych povinností vám môžu uľahčiť traja robotickí pomocníci, ktorí sa o poriadok v dome postarajú za vás. A vy zatiaľ môžete s knihou či s magazínompri kávičke relaxovať.

 

Narastajúci trend – bazénový vysávač

Radi trávite dlhé letné dni v bazénoch? Príjemne sa osviežiť, stráviť čas s priateľmi a rodinou a zabaviť sa zapadá do predstavy o skvelom lete. Avšak, bazény neprinášajú len radosti, musíte sa o nich totiž aj patrične starať. Okrem bazénových filtrov a chemikálií, je nutná aj ďalšia údržba. Bazény musíte vysávať, aby ste ich zbavili hrubých nečistôt a voda ostala priezračne čistá. Dobrou správou je, že nemusíte bazén čistiť niekoľko hodín manuálne, pretože robotický bazénový vysávač, to urobí za vás. Dnes nájdete rôzne typy vysávačov – také, čo vyčistia steny, hladinu aj dno bazénov. Navyše, vysávače sa dokážu prispôsobiť akýmkoľvek povrchom aj tvarom bazénov. Vašou úlohou bude len pomocníka nastaviť a užiť si voľný čas na teraske.

 

Nekoste trávnik, kosačka to urobí za vás

Zabudnite aj na kosenie záhrady. Už sa viac nemusíte vo vysokých teplotách lopotiť na záhrade. Robotická kosačka trávnik pokosí za vás. Pri výbere zvážte veľkosť záhrady, jej členitosť a to, ako často budete kosačku používať. Na základe týchto faktorov sa môžete rozhodnúť, akú kosačku zvolíte.

Zaujíma vás, ako kosačka vie, kde má kosiť? Jednoducho. Miesta, ktoré chcete pokosiť, ohraničíte drôtmi alebo káblami, čím zabránite, aby vám kosačka zničila kvetinové záhony. Potom ju len naprogramujete – vyberiete režim kosenia a dobu (tak, aby vyhovovala veľkosti záhrady).

 

Zbavte sa najväčšieho nepriateľa – prachu

Vysávate doma aj niekoľkokrát týždenne, ale prachu sa aj tak nedokážete zbaviť? Zabudnite na únavnú prácu a zainvestujte do robotického vysávača, ktorý dom uprace za vás. Na trhu nájdete stovky rôznych zariadení, ktoré splnia vaše požiadavky.

Vďaka rozličným tvarom a funkciám sa robotický vysávač dostane takmer všade – pod pohovku, skriňu a na miesta, kde s normálnym vysávačom dosiahnete len s ťažkosťami alebo vôbec. Vysávač pracuje sám, nemusíte naňho dohliadať. Práve naopak. Môžete čas venovať sebe, svojim deťom a záľubám.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.