Drevenica, ktorej pristane kombinácia s modernými materiálmi

Drevenica, ktorej pristane kombinácia s modernými materiálmi

Radi sa inšpirujete historickým bývaním našich predkov, ale otrocké kopírovanie je vám cudzie? Zaujímalo by vás, ako skvele môže vyzerať spojenie tradičnej podkrkonošskej architektúry a moderných trendov v architektúre? Potom prijmite naše pozvanie do Krkonôš, kde vám svoje historicko-moderné dvere otvorí chalupa Brusírna.

Ide o vskutku jedinečnú stavbu vytvorenú pod taktovkou odborníka na slovo vzatého – Martina Roubala. Práve jeho mnohoročné skúsenosti dali vzniknúť stavbe, ktorá svojou siluetou pripomína klasickú drevenicu, ale pri bližšom pohľade dokáže prekvapiť nevšednou kombináciou použitej žuly, skla a kovu.

 

Ubytujte sa ešte predtým, než začnete stavať

Odborníci z jeho dielne radi postavia podobné bývanie aj vám. Pretože však vedia, že nejde práve o malú investíciu, ponúkajú vám možnosť vyskúšať si všetko doslova na vlastnej koži. Chalupa Brusírna (rovnako ako jej tri sestry v okolí) vám ponúka luxusné ubytovanie v Krkonošiach po celý rok. Môžete tu stráviť báječnú dovolenku a pritom nenápadne oťukávať výhody bývania v modernej polodrevenici. A zážitok to bude vskutku nezabudnuteľný.

 

Nechajte sa prekvapiť spojením štýlov

Chalupa Brusírna je postavená vo veľmi čistom štýle. Uvíta vás veľkými oknami, prepúšťajúcimi dovnútra skutočne maximum svetla. Užiť si ho môžete napríklad pri varení na historických kamenných kachliach, nádhernom uvoľňujúcom kúpeli vo veľkej samostatne stojacej vani v bohato vybavenej kúpeľni alebo pri rannom východe slnka ešte príjemne rozospato, zatiaľ čo vstávate z pohodlnej postele v podkroví.

Medzi ďalšie skvelé lákadlá patrí aj sauna, vínna pivnica alebo vonkajší bazén. Samozrejmosťou je aj vysokorýchlostné wi-fi pripojenie a posedenie na priedomí pred malou pôvabnou záhradkou, kde sa môžete nerušene započúvať do zvuku neďaleko šumiaceho horského potôčika. Neváhajte ale príliš dlho, termíny sa rýchlo plnia!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.