Dřevostavby si zamilujete hned ve chvíli, kdy pod jejich střechou prožijete noc

Nevěříte? Vyzkoušejte to sami a to v jedné ze 4 originálních roubenek Martina Roubala v Krkonoších, které všem zájemcům poskytují luxusní ubytování v komfortně vybavených pokojích a apartmánech přímo uprostřed horské přírody. A i když se vám bude pobyt tady líbit, zkušený majitel vám takovou krásnou roubenku postaví i na vámi vlastněném pozemku.

Dřevostavby si zamilujete hned ve chvíli, kdy pod jejich střechou prožijete noc

Všechny krásy dřeva na jednom místě

Dřevo v čele masivem je mezi moderními architekty stále oblíbenou volbou. Dřevostavby už tak nejsou jen exotickým bydlením pro pár vyvolených, ale začínají se stávat poměrně běžnou součástí realitního trhu. Prim v jejich případě hrají především zdraví prospěšné materiály, v jejichž čele stojí zcela unikátní vlastnosti dřeva. To umí pracovat s okolní vlhkostí, skvěle izoluje, pohlcuje pachy a uvolňuje vonné silice. Kvalitní dřevostavby mají unikátní mikroklima, které pocítíte už při prvním kontaktu s nimi.

 

Harmonie estetiky a funkčnosti odpana Martina Roubala

Přirozená krása dřeva nabízí návrhářům dřevostaveb množství alternativ. Nejčastěji se však shlížejí v klasickém staletími ověřeném stylu jako Martin Roubal a jeho roubenky v Krkonoších. Za naprostou tradici lze považovat třeba poloroubenou chalupu Šípková s jasně červenými okny zářícími do kraje. Můžete si tu vyzkoušet vaření na kamnech i spaní za pecí. Užijete si jedinečné romantické večery u krbu s horkým čajem či kávou a propadnete kouzlu přírodních materiálů v interiéru i exteriéru této jedinečné retro dřevostavby. Můžete se tu ubytovat společně se svými přáteli nebo rodinou a dopřát si tak nezapomenutelnou dovolenou v náruči divoké horské přírody s venkovním bazénem a plně vybavenou kuchyní jako velkým bonusem.

Interiér chalupy Šípková je vybaven replikami starého podkrkonošského nábytku určenými samozřejmě pro plnohodnotné užití. Krokem přes práh se pak rázem ocitnete v čase našich babiček a poznáte na vlastní kůži, jaké to je, bydlet v moderní dřevostavbě. A až se ráno probudíte svěží pod nádherným stropem z bytelných trámů, nebudete si už umět své bydlení představit jinak!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.