Hľadáte nadčasovú eleganciu pre váš sprchový kút? Táto minimalistická séria vás bude baviť

Hľadáte nadčasovú eleganciu pre váš sprchový kút? Táto minimalistická séria vás bude baviť

Zariaďujete si kúpeľňu pre svoj nový byt alebo zvažujete jej rekonštrukciu? Ste zástancovia komplexného jednoduchého dizajnu, alebo naopak hľadáte pokojnejšie prvky do vášho extravagantného štýlu? Zoznámte sa s radom sprchových dverí a kútov Black Safir, ktorý uspokojí obe predstavy.

 

Rozmaznávajte svoje rituály

Kúpeľňa je miestom, kde si doprajete svoju pokojnú chvíľku. Nečítate tú správy, zvyčajne v nej trávite čas sami a máte svoje návyky, ktoré vám pomáhajú udržať sa v pohodovej nálade a naštartovať energiu do celého dňa. Pre priaznivcov minimalistického a elegantného dizajnu je tu séria Black Safir. Ako názov napovedá, číre bezpečnostné sklo je doplnené iba jednoduchými čiernymi prvkami. Kombinácia číreho skla v kontraste s čiernymi líniami a detailmi skvele dotvorí extravagantný kúpeľňový nábytok alebo podporí harmóniu decentne ladeného interiéru.

 

Vyberáte dvere do sprchového kúta?

Krídla sprchových dverí tejto série sa vyrábajú v troch najobvyklejších šírkach:

– 100 cm

– 90 cm

– 80 cm

Zvoliť môžete jednokrídlovú aj komfortnejšiu dvojkrídlovú variantu.

 

Séria ponúka i kompletný sprchový kút

Pokiaľ máte záujem o celý sprchový kút, aj ten je možné zvoliť vo variantách:

– 80×80 cm

– 90×90 cm

– 100×100 cm

Inštalácia je možná na podlahu i na vaničku. Aj sprchové vaničky môžete kúpiť vo všetkých ponúkaných rozmeroch. Vybrať si môžete z rôznych materiálov. My odporúčame zvoliť vaničky z liateho mramoru. Rozhodnúť sa môžete aj pre ešte jednoduchšie riešenie montáže priamo na dlažbu za využitia odtokového kanálika.

Výhodou tejto série sú okrem premysleného dizajnu aj jej komponenty. Bezpečnostné sklo o šírke 8 mm je opatrené povrchovou úpravou Easyclean. Tá odpudzuje vodu aj penu zo šampónu, čo pre vás znamená menej času stráveného bojom proti vodnému kameňu a nečistotám. Magnetické tesnenie navyše neprepustí ani kvapku vody na vašu podlahu. Zistite viac priamo na stránkach výrobcu.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.