Mobilný záhradný stan nahradí aj drahý záhradný altánok

Mobilný záhradný stan nahradí aj drahý záhradný altánok

Teraz sa ešte s chuťou vystavujeme prvému slniečku, čoskoro však budeme ľutovať, že sme opäť nestihli vybudovať záhradný prístrešok. Možná ho máme, ale ocenili by sme zastrešenie aj na ďalších miestach záhrady. Riešením je vytvoriť si mobilný prístrešok za pomoci nožnicového stanu.

Možná by ste si práve teraz najradšej posedeli pod prístreškom v sade s výhľadom na kvitnúce ovocné stromy. Lenže čoskoro v inej časti záhrady rozkvitnú rododendrony a vy zatúžite po inom mieste na sedenie. Takto sa máme chuť sťahovať po záhrade po celú sezónu. Ako to vyriešiť? Je jasné, že pevný altánok či pergola pre to nie sú vhodnými záhradnými stavbami. Riešenie ponúka nožnicový stan.

 

Mobilné prístrešky na záhrade sú veľmi praktické

Umožňujú nám odpočívať chráneným pred slnkom aj dažďom. Vytvoria zázemie pre home office na záhrade, ale aj pre hru detí. Avšak nie každé pritienenie je dostatočne bezpečné. Pod slnečníkom nechá notebook len dobrodruh. Nie sú dostatočne stabilné. Záhradný stan je iný. Má perfektnú stabilitu. A nielen to.

 

Benefity záhradných stanov

Praktické nožnicové stany si máte možnosť vybrať v rôznych rozmeroch a tiež ich navzájom spájať. Vždy sú však stabilné. Majú tiež výhodu jednoduchej montáže, demontáže a prevozu. Sú ľahké, konštrukčne prispôsobené montáži jednou osobou, a tiež veľmi skladné v zloženom stave. Preto sa aj jednoducho prevážajú. Po týždni u vás na záhrade si tak môžete stan na víkend zbaliť a odviezť na chatu. Praktickejšieho pomocníka pre vytvorenie krytého zázemia na záhrade nenájdete.

 

Nemusíte sa báť ani poškodenia stanu prudkým vetrom

Nožnicové stany od MUTTON sú testované aj na menej priaznivé počasie. Naviac firma drží skladom aj náhradné diely. Takže ak sa niečo poškodí, rozhodne to neznamená, že musíte kúpiť nový stan. Stačí si objednať náhradný diel a váš stan vám bude opäť slúžiť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.