Moje zvieratká a čistenie, dezinfikovanie koberca vo Zvolene

Moje zvieratká a čistenie, dezinfikovanie koberca vo Zvolene

Nechala som si vyčistiť koberec firmou A SERVIS LIPKA, pretože som dostala odporúčanie od svojej známej, ktorá tiež využila ich službu kotúčové čistenie, tepovanie kobercov Zvolen.

V domácnosti máme viac kobercov a tiež 2 psíkov, takže o chlpy a fľaky na kobercoch nemáme núdzu. Koberce vysávame a fľaky sa snažíme všetci čistiť hneď, ale už po roku používania na ňom boli vidieť mapy a zľahlé miesta tam, kde si naši miláčikovia radi líhajú. Naše koberce majú rôznu dĺžku vlasu, ale najhoršie sú samozrejme tie s dlhším vlasom.

Vysávať z kobercov zvieracie chlpy je na zbláznenie a nikdy sa nám nepodarí vysať všetky. Od strojového čistenia kobercov som nečakala žiadny zázrak, pretože viem, ako zle sa z neho fľaky dostávajú pri ručnom čistení. Na ručné čistenie kobercov som použila jedného nemenovaného pomocníka z reklamy, ktorý sľúbil, že po vyčistení budú koberce ako nové. Môžem vám povedať, že to bolo ako vyťahovanie chlpov z deky, proste des.

Dala som teda na radu svojej známej, ktorá mi firmu A SERVIS LIPKA odporučila. Páni z firmy prišli v dohodnutý deň, priviezli kotúčový stroj a začali pracovať. Ich prístup musím tiež spomenúť, pretože sa správali naozaj profesionálne!

To najlepšie ma však čakalo po vyčistení. Koberce boli krásne našuchorené, voňavé a fľaky boli preč. Dokonca aj tie, s ktorými sme sa zžili.

Všetkým, ktorí chcú mať kvalitne vyčistené koberce, môžem túto firmu len a len odporučiť. Rozhodne nebudete sklamaní a výsledok sa vám bude veľmi páčiť, rovnako ako nám.

 

Profesionálna firma, čistenie, tepovanie kobercov Zvolen

Zaoberám sa upratovaním vo veľkom obchodnom dome, kde je veľká prevádzka a niektoré predajne majú na podlahách koberce. Dostal som za úlohu vyčistiť koberce v týchto predajniach. Používam na to stroj, lenže koberce sa v predajniach nečistili dlhú dobu.

Návštevníci sa v predajniach neprezúvajú a zanášajú do kobercov blato a kamienky zvonku. To naozaj čistiaci stroj, ktorý používam, nezvládol. Takže som musel zakročiť inak a dohovoril som sa s riaditeľom, že zaistíme priamo firmu, ktorá sa zaoberá takým čistením.

Našiel som firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. sídliacu priamo vo Zvolene. Nebol problém sa s nimi dohovoriť hneď na ďalší týždeň. Termínu som sa málinko obával, pretože rozloha kobercov nie je malá, ale bol som veľmi spokojný. Vysvetlil som im, že čistenie, tepovanie kobercov Zvolen naším strojom nefunguje, pretože sú na koberci nečistoty zo zatvrdnutého bahna, a keby som to kefoval ručne, tak by som mohol koberec poškodiť.

Uistili ma však, že s ich kotúčovým strojom sa to podarí, že je na tieto nečistoty určený. Tiež sme sa dohovorili na mimo prevádzkovom vyčistení kobercov a to bez príplatkov, čo bolo skvelé, že ponúkajú takéto svoje služby. Naviac je pre nás v obchodnom dome uzatváranie predajní neprípustné.

modern office interior photo

Po uzavretí predajní došla skupinka niekoľkých čističov, ktorí sa hneď pustili do práce. Vďaka chémii, ktorá veľmi voňala, a kotúčovým strojom zostali len perfektne vyčistené koberce, ktoré by sa mi takto vyčistiť nepodarilo. Dostal som však odporúčanie, že je potrebné koberce čistiť častejšie a ak chceme, môžu sa o čistenie starať raz za pol roka. Ponuku sme prijali a môžeme jedine odporučiť!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.