Prípravok na podlahy, po ktorom sa už nikdy nešmyknete

Určite poznáte tie situácie, keď sa pustíte do leštenia a očisty podlahových krytín a následne si musíte dávať pozor na zvýšenú kĺzavosť. Pohyb v ponožkách alebo v topánkach s hladkou podrážkou sa stane nebezpečným s prípadným rizikom nečakaného úrazu.

Prípravok na podlahy, po ktorom sa už nikdy nešmyknete

Je to dané tým, že sa na čistenie používajú nevhodné alebo nekvalitné čistiace prostriedky. Osvedčený Bristol Special sa stal neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností, kde sa hľadí na precíznosť a na vysoké nároky výsledného efektu.

Tento leštiaci prípravok sa používa výhradne na konzerváciu nesavých podlahových krytín ako sú guma, PVC, linoleum alebo dlaždice. Jeho veľkou výhodou sú skvelé protišmykové vlastnosti, vďaka čomu sa hojne využíva vo verejných priestoroch ako sú školy, úrady, nemocnice alebo škôlky. Rovnako svoje miesto nachádza pri čistení sociálnych zariadení.

 

Bristol – vosková emulzia s protišmykovou prísadou

Leštiaci prípravok s protišmykovou emulziou Bristol okrem svojich ochranných účinkov nezabúda ani na vizuálnu efektivitu. Všetkým ošetreným povrchom dodáva hodvábny lesk a pre nasledujúce dni zanecháva na podlahách ochranný film obmedzujúci ďalšie prípadné znečistenie. Podlaha tak vyzerá aj po niekoľkých dňoch sviežo a čisto.

Každá správna gazdinka by sa mala zaopatriť účinnými pomocníkmi, aby sa upratovanie a údržba domácnosti nestali malým nutným zlom. Bristol s ohľadom na svoju nízku cenu dokáže zastať efektívnu prácu a napomáhať tak k celkovej rodinnej pohode. My ho však bezpochyby odporúčame aj všetkým profesionálnym firmám, ktoré hľadajú lacné riešenia v prostriedkoch, na ktoré sa možno bezvýhradne spoľahnúť.

Použitie leštiaceho prostriedku

Leštiaci prostriedok Bristol s voskovou emulziou nevyžaduje žiadne špeciálne zaobchádzanie. Stačí len na úplne umytú podlahu naniesť prostriedok savou handrou, mopom alebo špongiou v rovnomernej slabej vrstve a ihneď po zaschnutí podlahu ľahko preleštiť. Vďaka tomuto postupu dosiahnete úplne najvýraznejšie účinky a lesk s dlhotrvajúcim efektom.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.