Pripravte deťom skvelú oslavu narodenín

Pripravte deťom skvelú oslavu narodenín

Blížia sa narodeniny vášho dieťatka? Či už oslavuje 3 roky, 10 alebo napríklad 14, je potrebné, aby ste vymysleli darček, ktorým ho zaručene potešíte. Okrem toho by mala byť oslava pekne farebná, pestrá a nemali by na nej chýbať všetky dôležité prvky, bez kotrých by nebola ono. Na čo nezabudnúť a aký darček kúpiť?

 

Darčeky pre dievčatká

Každé dievčatko potešia kúzelné detské domčeky, do ktorých je možné pekne nasťahovať malé bábiky a hrať sa na bežný deň. Vybavenie ako jedálenský kút, postieľka, ale tiež vaňa, práčka, riad, mini kočík a mnohé iné im pomôžu hrať sa na varenie, starosť o rodinu, uspávanie atď.

Väčšie dievčatká dnes milujú jednorožcov. Pokiaľ k takým patrí aj vaša malá, určite jej dajte plyšového jednorožca najlepšie v ružovej či bielej farbe s dúhovou hrivou alebo flitrami.

Staršie dievčatá rady vyrábajú všemožné náramky, náušnice, alebo líčia modelku či samy seba. Tvoriace sady, paletky s farbami, ale aj sponky, čelenky sú skvelé pre malé parádnice.

 

Oslavujeme s chlapcom

Pokiaľ má narodeniny malý chlapček, venujte mu odrážadlo v podobe motorky či auta s úložným priestorom. Sú cenovo dostupné a urobia veľkú radosť.

Chlapčekov okolo piatich rokov potešíte stavebnicou, s ktorou si postavia raketu, policajné auto alebo trebárs hasičskú cisternu.

Veľkých chlapcov môžete prekvapiť lietajúcim dronom, autom na ovládanie, ale aj hernou konzolou s postrehovými alebo logickými hrami, ktoré ich mnohému naučia.

 

Oslávte to, ako sa patrí

Okrem torty, nealkoholického šampanského a dobrého jedla kúpte aj pestrofarebné párty doplnky. Či už to budú balóniky, konfety, sviečky, nápisy na zavesenie na stenu alebo na futra dverí, to všetko urobí oslavu pekne veselú.

Narodeniny sú skvelou príležitosťou na pozvanie rodiny a kamarátov. Užite si oslavu so všetkými, koho má vaše dieťa rado. Nezabudnite hojne fotiť a točiť video. Budete nadšení.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.