Vieme ako na zníženie nákladov za vykurovanie!

Na trhu sa každým rokom objavujú nové technológie zaručujúce zníženie celkových nákladov za vykurovanie. Drvivá väčšina z nich však neprežije ďalšiu sezónu a po niekoľkých rokoch si na ne už nikto nespomenie.

Vieme ako na zníženie nákladov za vykurovanie!

Len hŕstka z nich sa dokáže svojimi preukázateľnými výhodami dostať do širšieho podvedomia všetkých spoluobčanov. Chceme vám preto predstaviť preverený spôsob, ktorý má dostatočné ambície stať sa najlepšou technológiou na zateplenie akéhokoľvek domu. Pýtate sa o čo sa jedná? Ide o sa o systém MAGMARELAX.

 

Zatepľujeme, ale efekt v nenávratne!

Ešte pred niekoľkými rokmi sa stala najväčším hitom okamžitá výmena okien a zatepľovanie fasád. Áno, výmena okien vám skutočne ušetrí asi 9% nákladovosť, ale každé percento vás vyjde na približne tisíc eur. Zateplenie fasád je na tom bohužiaľ podobne. Zníženie nákladov za vykurovanie o 44% je skvelé číslo, ale jedno percento vychádza asi na 300 eur. Nakoniec sa dospelo k záveru, že najefektívnejšie riešenie je zateplenie stropu.

Táto technológia môže ušetriť až tretinu nákladov na palivo. Aj pritom sa jedná o investíciu 210 eur na 1 percento úspor. Štatistiky hovoria jasne a predkladá vám cestu k najelegantnejšiemu systému na trhu – systému Magmarelax.

 

Čo je systém Magmarelax

Moderné technologické riešenia je minerálna fúkaná izolácia, ktorá dokáže utesniť aj tú najmenšiu štrbinu. Už od základnej školy veľmi dobre vieme, že teplý vzduch stúpa smerom nahor. Ak je teda podlaha povaly neodizolovaná, teplo sa stráca bez akéhokoľvek postranného úžitku. Pýtate sa, akým spôsobom sa minerálna fúkaná izolácia správa v letnej sezóne? Jednoducho do vašej spálne sa teplo nedostane, čím si vytvoríte skvelé podmienky k spánku.

Úspory s fúkanou minerálne izoláciou

So systémom Magmarelax ušetríte až 30% nákladov na vykurovanie a ihneď po ukončení ucítite nárast teploty o 5 stupňov. Okrem iného je minerálna fúkaná izolácia odolná požiarom a dokáže skvele tlmiť hluk. Dokonca nechutí ani hmyzu a netvoria sa v nej plesne. Nad čím teda ešte premýšľať?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.