Viete, kde kúpiť kvalitný a cenovo dostupný pohon pre posuvné brány?

Viete, kde kúpiť kvalitný a cenovo dostupný pohon pre posuvné brány?

Keď sa prejdete po klasickej ulici, môžete si všimnúť, že už je úplne bežné mať doma bránu, ktorú otvára diaľkové ovládanie, poťažmo pohon. Ide o veľmi praktické riešenie, ktoré uvíta každý, kto sa ponáhľa, ale aj seniori alebo tí, ktorí potrebujú bránu otvoriť či zavrieť v nepriaznivom počasí. Mať takú šikovnú bránu, ktorú si z domova i vozidla otvoríte behom chvíľky diaľkovým ovládaním, nie je vôbec také nákladné. Presvedčiť sa môžete na elvas.sk.

 

Čo zvážiť, keď vyberáte pohon pre posuvnú bránu

Tak, ako si volíme matrac do postele, a musíme pri ňom myslieť na našu váhu, výšku, jej podklad, ale aj na to, čo máme radi, aj pri výbere pohonu pre posuvnú bránu musíme starostlivo voliť. Je dôležité brať ohľad na hmotnosť brány aj na šírku prejazdu. Na výber máte z niekoľkých výrobcov, ale aj z typov, variantov alebo systémov. Čo sa týka ceny, tá začína už na 250 euro, ale môže sa vyšplhať až k cca 850 euro.

Nejeden kvalitný pohon posuvnej brány nájdete na elvas.sk. Práve teraz je v predaji so zľavou 10% z pôvodnej ceny pohonná jednotka Nice Robus 250HS. Ide o vysokorýchlostný elektromechanický nereverzný pohon pre posuvné brány s hmotnosťou do 250 kg. Pohon je vybavený mechanickým koncovým spínačom.

 

Keď potrebujete servis

Na webových stránkach elvas.sk nájdete nielen automatizáciu brán, garážové brány, automatické závory, prístupové systémy, ale aj servis a opravy. Rýchly servis garážových brán môže byť na nezaplatenie, obzvlášť vtedy, keď garáž nutne potrebujeme zavrieť alebo otvoriť.

Môžete sa spoľahnúť na mnohoročné skúsenosti v oblasti servisu automatických brán a závor, profesionálny servis poskytujú aj na nimi dodané zariadenie, všetko rýchlo a pohotovo v rámci SR i ČR. Samozrejmosťou je individuálny prístup. Viac informácií o tovare aj službách nájdete na elvas.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.