Využite vo svojej chladničke maximum miesta so zásuvkou DrinkBox od značky MORA

Využite vo svojej chladničke maximum miesta so zásuvkou DrinkBox od značky MORA

Koľkokrát v živote ste stáli pred chladničkou a premýšľali kam to všetko dať? Obzvlášť nápoje zaberú veľa miesta. Chladničky značky MORA skrývajú priestor, ktorý vám umožní tento problém vyriešiť.

Kto by to nepoznal návšteva a veľký nákup! Každý hostiteľ si rád pripíja s priateľmi, ale kto má myslieť na to, aby všetko bolo vychladené v dostatočnom množstve a hlavne, kam to dať? Pre novú vstavanú chladničkou MORA VCN 1821 je to hračka!

Vstavaná kombinovaná chladnička MORA VCN 1821 je vybavená špeciálnou priehradkou DrinkBox, ktorá je ukrytá pod zásuvkou VitaBox. Tá disponuje kontrolou vlhkosti HumidityControl, poskytuje tak dostatok priestoru a optimálne podmienky pre ukladanie ovocia a zeleniny. V chladničke je tiež umiestnený drôtený rošt pre uskladnenie fliaš naležato, získate tak viac priestoru pre nápoje a vaša oslava s priateľmi môže veselo začať.

Ďalšími benefitmi novej chladničky MORA je úsporná energetická trieda A ++ a dvojokruhový beznámrazový systém NoFrost, ktorý 100% zabraňuje vzniku námrazy, takže úplne odpadá nutnosť namáhavého manuálneho odmrazovania. Výhodou je tiež do detailu premyslené vnútorné usporiadanie. Štyri multi-variabilné sklenené police jednoducho výškovo nastavíte, alebo vyberiete podľa toho, čo ste práve nakúpili. Veľmi praktická je tiež možnosť obojstrannej zámeny závesov dverí, takže sa otváranie jednoducho prispôsobí usporiadaniu vašej kuchyne. Na chladničku MORA je spoľahnutie aj v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu, postrachu každej gazdinky, pretože dokáže chladiť ešte 16 hodín a tým udrží potraviny v perfektnom stave.

Súčasťou je samozrejme priestranná mraznička s tromi zásuvkami a MaxiBoxom s objemom 38 litrov.

Pokiaľ si oslavu chcete užiť naozaj naplno využite akciu a pri kúpe chladničky MORA získate fľašu Bohemia Sektu zadarmo. Akcia trvá od 1.7. do 30.8.2018.

MORA. Plná života od 1825. Viac na www.mora.cz

Koľkokrát v živote ste si chceli urobiť radosť ?! „So mnou ju môžete mať hneď! Od nepamäti som súčasťou vašich príbehov. Vždy plná života, vždy štýlová, vždy trendy. Zoznámte sa s novou generáciou spotrebičov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky modernej domácnosti. Od čistého moderného dizajnu až po tie najlepšie technológie. „Česká značka MORA, výrobca domácich spotrebičov s tradíciou začínajúce v roku 1825, ponúka širokú a komplexnú ponuku pomocníkov do každej domácnosti a umožňuje tak bez problémov vybaviť celú kuchyňu v jednotnom, modernom štýle. Vstavané i voľne stojace spotrebiče – varné dosky, chladničky, mikrovlnné rúry, umývačky, odsávače pár, rúry, sporáky, ale aj plynové pece či ohrievače vody …. Stačí si len vybrať. Zákazníkov oceňovanou výhodou je tiež 100% servis po celej Českej republike. link na stiahnutie fotografií: bfco.online/chladnickaVCN1891_MORA

Kontakt pre médiá: Martina Dvořáková, 732708447, BIG FISH & CO., S.r.o., martina.dvorakova@bfco.cz

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.