Čo vám prinesie štúdium MBA?

Čo vám prinesie štúdium MBA?

Štúdium nám v kariére dokáže mnohokrát veľmi pomôcť, ale nie vždy máme naň čas. Veď vysoká škola trvá 5 rokov, čo je dosť dlhá doba. Je to časovo náročné, najmä ak sa rozhodnete študovať, keď už máte deti. Ale žijeme v dobe, keď vám ani vysoká škola vždy nezabezpečí lepšiu prácu. Ako teda študovať rýchlo a efektívne?

Ak sa chcete stať špičkovým manažérom, viac ako vysoká škola vám pomôže titul MBA ((Master of Business Administration). Týmto spôsobom veľmi cielene a efektívne investujete do svojho osobného rozvoja. Na Cambridge Business School ďalej môžete získať tituly ako MBA, DBA, BBA a LL.M. Ak sa chystáte vstúpiť do dnešného konkurenčného podnikateľského sveta, tento titul sa vám určite zíde. MBA vám ponúkne množstvo výhod, najmä ak je ponúkané špičkovou obchodnou školou s veľmi dobrou povesťou. Ak chcete získať lepší plat a pristáť na riadiacej či manažérskej pozícii, zvážte toto štúdium.

Štúdium Master of Business Administration vás prinúti dostať sa z vašej zóny pohodlia, zaoberať sa najnovšími otázkami v medzinárodnom obchode, uplatňovať najnovšie techniky riadenia a neustále vyjednávať.

 

Získajte bezplatný prístup do veľkej obchodnej siete

Ako študent MBA získate veľké príležitosti na vytváranie sietí. Budete spoznávať a komunikovať v kontexte, ktorý zvýrazní vaše schopnosti riadenia podnikania s kolegami, profesormi a pedagogickými pracovníkmi (zvyčajne bývalí alebo súčasní silní podnikatelia s veľkou skúsenosťou v riadení). Nakoniec získate prístup k rozsiahlej sieti absolventov daného programu MBA. Vaše prepojenia vám poskytnú skvelý prehľad o podnikateľskom svete a hlboké pochopenie najmenších zmien v podnikateľskom prostredí. Môžete sa zamyslieť nad niektorými veľkými obchodnými problémami a nadväzovať kontakty medzi rôznymi globálnymi udalosťami a svetovými záležitosťami.

Na získanie titulu MBA nemusíte študovať v zahraničí. Navštívte Cambridge Business School, kde je ponúkaných 13 špecializovaných oborov MBA, program BBA (Bachelor of Business Administration) a tradične uznávaný program so zameraním na právo: LLM (Master of Laws).

 

Prečo navštíviť Cambridge Business School

  • Štúdium je vysoko efektívne, vďaka čomu získate kvalitné vzdelanie už za jeden rok
  • Získate prehľady o aktuálnych trendoch v manažmente
  • Naučíte sa všetky metódy a inovatívne postupy

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.