Kvalitný drevený záhradný domček sa hodí do záhrad aj k moderným stavbám

Kvalitný drevený záhradný domček sa hodí do záhrad aj k moderným stavbám

Určite už ste mali možnosť vidieť u niekoho zo svojich priateľov, rodiny alebo napríklad susedov drevený domček, do ktorého bolo možné uložiť všetko, čo počas leta vonku potrebujeme. V prípade, že bol kvalitne spracovaný, sa vám s veľkou pravdepodobnosťou páčil. Uvažujete o jeho kúpe tiež? Precízne vyrobené modely s pekným designom nájdete na Najzahradnedomceky.sk.

Drevené domčeky do každej záhrady

Veľkou prednosťou drevených domčekov je, že sú stabilné, pevné, ochránia váš majetok pred prípadnými zlodejmi a taktiež vám môžu poskytnúť príjemné zázemie v podobe tieňa i príjemného posedenia.

Vybrať si môžete rôzne veľké drevené domčeky prispôsobené vašim potrebám a predstavám. Tí, ktorí chcú do domčeka uložiť len záhradné náradie, kosačku na trávu príp. ďalšie stroje, ktoré pomáhajú pri starostlivosti o záhradu, zrejme uprednostnia menší typ tohto dreveného stavenia.

V prípade, že chcete umiestniť drevený domček na záhradu, ktorá je od vášho domu vzdialená, alebo u domu nemáte terasu, bude skvelé, keď bude súčasťou domčeka aj zastrešená terasa.

Čo napríklad záhradný drevený domček Elisabet s rozmermi 2,5 x 6,25 m? Je vyrobený zo suchého smrekového dreva (hobľovaný tatranský profil) so základnou hrúbkou obkladu 15 mm. V cene domčeka je aj spojovací materiál, ako sú klince, skrutky, pánty a petlica na dvere. Strechu je potrebné zakryť lepenkou alebo asfaltovým šindľom, ktorý si môžete vybrať v ponuke obchodu. Pre montáž je nutné zabezpečiť montážnym pracovníkom elektrinu na náradie. Pokiaľ to nie je možné, ide potreba túto skutočnosť nahlásiť vopred.

Drevníky na uskladnenie zásob dreva

Objednať si môžete aj praktické, funkčné a odolné drevníky. Časť je uzatvorená a časť otvorená, aby drevo lepšie schlo. V ponuke sú aktuálne dva typy drevníkov, rozdiely sú najmä v rozmeroch.

Viac informácií nájdete na Najzahradnedomceky.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.