Nábytok do kúpeľne musí zapadnúť

Aj pre skúseného bytového architekta môže byť náročnou úlohou výber nábytku do kúpeľne. Pri zariaďovaní kúpeľne je totiž dôležité nielen to, aby nábytok mal špeciálne vlastnosti, ktoré umožnia bezproblémové používanie a údržbu vo vlhkom prostredí, ale mal by aj perfektne ladiť s dizajnom vybavenia kúpeľne.

Nábytok do kúpeľne musí zapadnúť

Najdôležitejšími vlastnosťami kvalitného nábytku do kúpeľne je dostatok úložného priestoru, impregnácia proti vlhkosti, atraktívny vzhľad a vysoká kvalita povrchov. Pri zariaďovaní kúpeľne je veľmi dôležité aj to, aby nábytok do kúpeľne perfektne zapadol. Preto sa odporúča vyberať si kúpeľňový nábytok z ponuky špecializovaných predajcov, ktorí majú v ponuke kompletné riešenia kúpeľní v podobe ucelených dizajnových kúpeľňových konceptov. Ich súčasťou je všetko, čo pre zariadenie kúpeľne môžete potrebovať. Od vybavenia kúpeľne v podobe vane, umývadla, sprchového kúta, bidetu, toaletnej misy, až po kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a rôzne kúpeľňové doplnky. Všetko v dokonalom súlade dizajnu všetkých prvkov, až do posledného detailu, tak aby sa komponenty dopĺňali a zapadali do seba. Výsledkom využitia dizajnových kúpeľňových konceptov dosiahnete nielen dizajnový súlad, ale aj úsporu miesta a efektívne využitie priestoru.

Niektorí výrobcovia kúpeľní sa na ponuku ucelených dizajnových kúpeľňových konceptov špecializujú. K takým výrobcom patrí napríklad RAVAK. Dizajn kúpeľňových konceptov RAVAK je zladený do posledného detailu vrátane poličiek, skriniek, zrkadiel, držadiel, vodovodných batérií, sprchy a sprchových ružíc a ďalších drobných kúpeľňových doplnkov.

V ponuke RAVAK nájdete aj špeciálne koncepty, určené pre riešenie malých kúpeľní. Napríklad koncepty Avokádo a BeHappy, ktoré maximálne zapadajú do obmedzeného priestoru kúpeľne, vďaka asymetrickým tvarom vane a umývadla, ktoré sa vzájomne prekrývajú. Súčasťou konceptov je aj kúpeľňový nábytok, určený často pre zavesenie na stenu, či pod umývadlo.

Perfektný súlad kúpeľňového nábytku s ostatným zariadením kúpeľne ponúkajú koncepty RAVAK Chrome, Rosa, Evolution a koncept 10°. Úložné priestory sú tvarovo zladené s dizajnom vane, umývadla alebo sprchovej vaničky. Skrinky a zásuvky sú často zakomponované do priestorov pod umývadlom.

Do väčších kúpeľní sú určené kúpeľnové koncepty Classic, Bath Gallery a Praktik, u ktorých dizajnový súlad zariadenia a kúpeľňového nábytku podporuje efekt výrazných tvarových línií týchto konceptov.

Keď si vyberiete niektorý z kúpeľňových konceptov RAVAK, môžete si byť istí, že kúpeľňový nábytok do zariadenia perfektne zapadne. Nábytok do kúpeľne RAVAK je okrem toho vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré sú stopercentne vodeodolné, takže tento kúpeľňový nábytok dobre vyzerá, dlho vydrží a bez problémov sa udržuje.

Viac informácií o možnostiach výberu špeciálneho nábytku do kúpeľne nájdete na www.ravak.sk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.