Novinka v produkcii Fatry – kolekcia vinylových podláh Thermofix

Stojíte v novo postavenom dome, z ktorého je cítiť schnúcu omietku pod čerstvým náterom bielej farby? Alebo naopak hľadíte na pozvoľna dosluhujúcu podlahovú krytinu, ktorá si žiada okamžitú výmenu. Už dávno nespĺňa svoje pôvodné funkcie a namiesto pekného estetického vzhľadu celému priestoru skôr ubližuje.

Novinka v produkcii Fatry – kolekcia vinylových podláh Thermofix

Nech už je vaša situácia akákoľvek, jedno majú všetky rekonštrukcie, renovácie alebo zariaďovanie spoločné – vždy sa musí začať od podlahy! Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie s ohľadom na kvalitu, životnosť materiálu a moderný vzhľad podláh, nechajte sa inšpirovať novou kolekciou vinylových dielcov Thermofix 2015 – 2017 a pohrajte sa s myšlienkou ich nákupu.

thumbnail-1024768-showroom6

Prečo práve podlahu z Fatry

Vinylové podlahy od českého výrobcu, spoločnosti Fatra, sú odolné ako voči vlhkému prostrediu, tak voči poškriabaniu. Vyznačujú sa jednoduchou údržbou a vysokou odolnosťou k opotrebovaniu. Zo širokej ponuky vzorov si vyberie naozaj každý. K výberu je celkom 52 dekorov v imitácii dreva, kameňa a novo aj kobercov. Aj vďaka tomu omnoho jednoduchšie zladíte novú podlahu s už vytvoreným dizajnom interiérového konceptu.

thumbnail-1024768-thermofix-bedroom-hotel

Budúcnosť podláh je vinyl

Spoločnosť Fatra pri výrobe vinylových podláh Thermofix kladie dôraz nielen na kvalitu, ale aj na stránku zdravotnú. Pri výrobe podláh sú totiž používané receptúry, ktoré neobsahujú ftalátové zmäkčovadlá. Vďaka vylepšenému vrásneniu dezénu sú podlahy na nerozoznanie od pravej prírody. Na prvý pohľad aj na dotyk nie je šanca spoznať, čo je vinyl a čo drevo či kameň.

Thermofix je vďaka svojej konštrukcii natoľko odolný, že je vhodný nielen do domácností, či kancelárií ale tiež do hál s ľahkou výrobou.

Všetky dekory, nový katalóg a viac informácií nájdete na webových stránkach www.fatrafloor.cz

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.