Vyťažte zo vstavanej skrine maximum

Vstavané skrine efektívne využívajú miesto, kde sa nedá umiestniť klasický kus nábytku alebo ak sa aj dá, tak skôr ako dekorácia než funkčný nábytok. Poskytujú obrovské množstvo úložného priestoru a ak sú navrhnuté skutočne precízne, tak v nich získate priestor nielen pre šatstvo, ale aj množstvo ďalších vecí, ktoré nemusia byť stále na očiach.

Vyťažte zo vstavanej skrine maximum

Ak ste sa rozhodli pre vstavanú skriňu, tak si v prvom rade položte dve otázky – kde bude umiestnená a čo všetko do nej chcete odkladať? Od toho sa odvíja to, aký materiál si vyberiete a ako chcete rozčleniť jej vnútorný priestor. Ak ide o praktickú skriňu do spálne, kde chodí len vaša rodina, zamerajte sa hlavne na vnútorné členenie a vzhľad prispôsobte zariadeniu spálne, pričom nemusíte vyberať tie najdrahšie materiály. Ak ide o reprezentatívnu skriňu, ktorá bude na očiach každej návšteve, tam sa viac oplatí investovať do honosnejšieho materiálu, skla, zaujímavého dekoru, či delenia dverí, ktoré vedia vzhľadu veľmi pridať. Tak získate zo skrine aj pôsobivý dizajnérsky prvok.

 

Presne podľa vašich predstáv

Vstavané skrine je najlepšie vyberať u dodávateľov, ktorí vám priamo na internete ponúknu možnosť navrhnúť celú skriňu podľa vami určených parametrov. Ako by to malo fungovať najlepšie vidno v e-shope firmy FedDOOR, kde si online vypracujete návrh vlastnej vstavanej skrine a v 3D vizualizácii si presne môžete pozrieť ako bude konečný produkt vyzerať. Zvolíte si rozmery podľa vymedzeného priestoru, materiál, dekor na dvere, farbu rámov, všetko tak, aby skriňa vytvorila jednotu so zvyšným interiérom izby. Priamo na obrazovke môžete meniť farbu pozadia a prispôsobiť ho farbe vašich stien alebo ostatných bytových doplnkov, aby ste mali istotu, že farebne ste na správnej ceste.

Mimoriadnu pozornosť venujte vnútornému usporiadaniu. Tu je tiež online systém veľkým pomocníkom. V pohodlí vašej domácnosti si pomeriate a prispôsobíte vnútorný priestor tak, aby ste mohli do skrine odložiť všetko potrebné šatstvo, topánky, sezónne oblečenie, ale aj žehliacu dosku, kufre a veci na športové aktivity. Zo vstavanej skrine tak vyťažíte maximum a každý premyslený detail vám pomôže a uľahčí život.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.