Ako si nielen doma vytvoriť kútik na relaxáciu? Kúpte si umelú zelenú stenu

Ako si nielen doma vytvoriť kútik na relaxáciu? Kúpte si umelú zelenú stenu

Ak sa zaujímate o novinky týkajúce sa výzdoby interiérov, už ste sa zrejme stretli s umelými živými zelenými stenami. Zelené steny sú tvorené rôznymi typmi umelých rastliniek. Tie sú umiestnené do konštrukcií umelých panelov, ktoré sa dajú veľmi ľahko spájať, skracovať, ale aj namontovať na stenu.

 

Umelé zelené steny do firiem aj domácností

Na paneloch, ktoré tvoria zelené steny, môžete nájsť umelé rastlinky rovnaké, alebo rôznych druhov. Pokiaľ si vyberiete panely s mixom rastlín, tieto môžu mať aj rôznu výšku, iné zelené zafarbenie… Všetky zelené panely pôsobia úplne reálne.

K najpredávanejším sa práve teraz radí panel umelý FAVORITO s rozmermi 50 x 50 cm a cenou 17,40 EUR. Má bohatú štruktúr aj mix farieb. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastov a s patentovaným blokátorom Nano-UV. Vďaka nemu majú panely až 8 rokov rovnaký farebný odtieň, sú stálofarebné.

Použitie panelov na tvorbu umelých zelených stien je veľmi rozmanité. Použiť ich môžete aj na vytvorenie zásteny, na dekorovanie rôznych plôch. Možno ich ľahko prichytiť aj k podkladom, ako sú ploty a podobne. Sú mrazu odolné, nemusíte sa báť, že by im počasie ublížilo. Navyše sú priateľské k zvieratám. Dokonca je tu aj certifikácia SGS.

Zelené steny do obývačiek, pracovní, vstupných hál i čakární

Je známe, že je zelená farba upokojujúca. A tiež, že je upokojujúci pohľad na zeleň. Naše oči a mozog môže oklamať dokonalé napodobenie  živých rastlín. Tak nám zelené panely poskytnú rovnaký účinok, ako by sme sa pozerali na skutočnú zeleň. Preto sa tiež zelené steny hojne inštalujú do firiem, kde chce zamestnávateľ zaistiť príjemné pracovné prostredie a možnosť zamestnancom napr. pri jedle relaxovať.

Aj v čakárňach a vstupných halách hotelov sa preto hojne umiestňujú. Zákazníkom napr. pri čakaní „robia dobre“.

Pozrite sa na florum-shop.sk a vyberte si zelené umelé panely, ktoré sa vám páčia. Každá umelá stena sa vďaka rôznorodosti vie prispôsobiť vášmu vkusu.

Comments are closed.