Dizajnová garážová brána, ktorá esteticky doplní vzhľad domu

Dizajnová garážová brána, ktorá esteticky doplní vzhľad domu

Garážová brána by nemala byť iba praktická a komfortná, ale tiež na pohľad príjemná. Je totiž ideálne, ak je garážová brána po estetickej stránke zladená s domom. Aké typy dizajnu teda nájdete v ponuke?

Moderná technológia Dura Print ponúka širokú škálu rôznych dizajnov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších.

 

Pre striedme typy

Pokiaľ hľadáte garážovú bránu, ktorá bude pôsobiť elegantným, striedmym a moderným dojmom, môžete siahnuť po štandardnom alebo exkluzívnom dizajne. Štandardný dizjan vám ponúka garážovú bránu s dekorom dreva. Môžete sa rozhodnúť pre svetlý alebo tmavý dub, pre unikátny orech, do červenkasta sfarbený mahagón, pre univerzálnu sivú či teplý žltý odtieň.

Exkluzívne vzory v sebe kombinujú dekory dreva, kameňa, betónu aj kovu. Aj preto si na svoje prídu nielen tí, ktorí uprednosťnujú rustikálny dizajn, ale tiež takí, ktorí majú radi ničím nerušenú eleganciu.

 

Pre kreatívne typy

Či už milujete geometrické vzory, uprednostňujete tak trochu odviazaný dizajn metalických vzorov, alebo hľadáte čosi netradičné a nebojíte sa vyniknúť, Dura print technológia vás akiste nesklame.

 

Pre tých, ktorí sa chcú odlišovať

Aj pri garážových bránach sa môžete odlišovať a nemusíte kráčať s davom. Rozhodnite sa pre vlastný dizajn. Môže ísť o animáciu, graffity alebo akýkoľvek obrázok blízky vášmu srdcu a vkusu.

 

Vyberte si vhodnú garážovú bránu

Ak ste sa už rozhodli pre dizajn, teraz vám ešte ostáva najpodstatnejšia časť a tou je výber vhodného typu garážovej brány. Na trhu nájdete sekčné garážové brány, dvojkrídlové garážové brány, posuvné a rolovacie brány. Každá má špecifické vlastnosti. Medzi najmodernejšie patria sekčné brány, ktoré sa zasúvajú pod strop. Majú takmer nehlučnú prevádzku a sú vhodné do garáží, ktoré nemajú priestor pred garážou. Variantom, ktorý nikdy nevyjde z módy, sú zas dvojkrídlové garážové brány. Tie pozostávajú klasicky z dvoch krídel a otvárajú sa smerom von.

Aby ste si manipuláciu s bránou čo najviac uľahčili, siahnite po garážovej bráne na automatický pohon. V zlom počasí pohodlnosť a diaľkové ovládanie akiste oceníte.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.