Objavte krásne a pohodlné čalúnené postele

Objavte krásne a pohodlné čalúnené postele

Kto z nás by nechcel spať ako v bavlnke. Mať posteľ, ktorá pre vás bude dostatočne priestranná, nebude vŕzgať, tiež sa o ňu nebuchnete, a keď si budete chcieť pred spaním alebo kedykoľvek inokedy čítať, budete sa mať o čo pohodlne oprieť… To všetko je možné, keď si kúpite čalúnenú posteľ.

 

Moderné a štýlové čalúnené postele

V posledných rokoch sa stali rôznorodé čalúnené postele zase veľmi obľúbenými. Má to veľa dôvodov, ale tými najhlavnejšími sú ich pekný dizajn, pohodlie, jednoduchá údržba, pevnosť a veľké úložné priestory, ktoré ocenia jednotlivci, páry aj rodiny s deťmi.

Napríklad na internetových stránkach Albero.sk nájdete čalúnené postele v mnohých farbách, štýloch, z rôznych materiálov, vždy precízne spracované do posledných detailov. Veľmi pekne vyzerá napr. posteľ LINEA, ktorá je aktuálne k dostaniu v akcii so zľavou 20 % z pôvodnej ceny. Rozmer 200 x 180 cm je zárukou dostatku miesta aj pre dvoch vyšších ľudí, nechýbajú úložné priestory, a možno oceníte aj to, že si môžete matrac ľubovoľne vybrať. Hodí sa aj do menších priestorov pre svoje štíhle línie.

Chcete posteľ béžovú, smotanovú, hnedú, šedú, žltú alebo inú? Tu ju zoženiete a bude vám skvele slúžiť.

 

Matrac, akú potrebujete a chcete

Aby sa vám dobre spalo, je vhodné vybrať si matrac presne vám na mieru. Každý partner môže mať iný matrac. Rozhodujúca je vaša váha, aj to, v akej polohe radi spíte, alebo aký materiál uprednostňujete. Čo napríklad obľúbené pružinové matrace? Vyhovovať by vám mohol matrac s taštičkovou pružinou super micropocket S2000 7FYZIO so 7 zónami tvrdosti a s EVO-CME komfortnou penou a gumokokosom. Má nosnosť 130 kg, výšku 25 cm, tvrdosť H3 – H4, čo je stredne tvrdá. Odporúča sa zaobstarať si k nej pevný rošt. Kvalita a komfort ležania je päť hviezd z piatich možných.

Pozrite sa na Albero.sk a kúpte si posteľ, ktorú budete mať vážne radi.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.