Nech je leto, nech je zima, s MAGMARELAXOM je všetko príma!

Zateplenie jednotlivých častí rodinného domu je v posledných rokoch veľmi často diskutovanou otázkou. Moderné nároky na komfort bývania to proste vyžadujú. Jednotlivé druhy zateplení rodinných domov majú svoju jedinú úlohu – znížiť výdavky vašej domácnosti za vykurovanie. A to rozhodne nie je vôbec ľahká úloha.

Nech je leto, nech je zima, s MAGMARELAXOM je všetko príma!

Účinnosť, úspora a celková návratnosť vašej investície

Jedine dôsledným porovnaním základných parametrov úspory zistíte, či sa vám investícia do danej varianty zateplenia naozaj vyplatí. Ak budete do zateplenia vkladať príliš veľa finančných prostriedkov, návratnosť investície bude rádovo v niekoľkých desaťročiach. To je príklad zateplenia fasády. Investícia často stotisícová, úspora neprekročí ani cca 40% a tým pádom je návratnosť investície v nedohľadne. Ak budete naopak investovať príliš málo, účinnosť bude tiež malá. Ideálnou voľbou je samozrejme malá investícia do zateplenia rodinného domu, vyššia účinnosť a úspora a teda aj rýchlejšia návratnosť investície. Existuje vôbec taká metóda, ktorá zaistí naozaj účinné zateplenie?

 

Je tu! Dômyselný systém MAGMARELAX

Nižšia investícia (v porovnaní so zateplením fasády je až 10x nižšia), vysoká účinnosť (až 33% úspory zo súčasných nákladov na vykurovanie domácnosti), rýchla návratnosť investície (v priemere 4-6 rokov) a k tomu naviac rýchla realizácia za niekoľko málo hodín. Tak presne týmito výhodami sa môže pýšiť SYSTÉM MAGMARELAX. Má naozaj vysoké tepelno-izolačné schopnosti, ktoré ani časom nestráca. Dokáže odolať vlhnutiu, požiaru aj hlodavcom a na povalách vytvára súvislú vrstvu izolačného materiálu bez tepelných mostov, takže úniky tepla sú absolútne minimalizované.

 

V jednoduchosti je skutočne veľké čaro!

Samotná realizácia a následná aplikácia je veľmi jednoduchá. Otvory pre izolovanie dutín sú relatívne malé o celkovej šírke 30 až 40 cm. Vlna sa fúka podľa normy, obyčajne do výšky 15 až 30 cm. Dá sa fúkať do vzdialenosti až 100 m od stroja a do výšky viac než 20 m. Medzi klasické príklady riešenia patrí izolácia striech, kde je dutý strop, ploché pultové strechy, väzníkový strop či neprístupné povaly. Ďalšie rozsiahlejšie využitie technológie fúkanej izolácie je pri zateplení starých domov so sedlovou strechou a drevenou stropnou konštrukciou. Táto metodika nevyžaduje žiadne veľké stavebné úpravy. Z nákladného auta sa pomocou silných hadíc a ventilačného stroja fúka vata do daného izolovaného priestoru. Pri aplikácii nevzniká nepríjemný odpad ani zvyšky izolácie. Všetko prebieha bez akéhokoľvek hluku a za plnej prevádzky domácnosti. Všetko je hotové už za pár hodín, bez neporiadku a ešte ušetríte až 30% za energie.

Izolácia pre všetky typy striech

Tepelná izolácia zložitých neprístupných striech je veľmi často tvrdým odborným orieškom. Minimálne je potrebné zasiahnuť do konštrukcie a zároveň zaistiť dostatočnú vrstvu izolácie aj v ťažko prístupných miestach. Medzi ľahšie konštrukcie patrí napríklad väzníková strecha. Tu nie je napríklad možné rozprestrieť rohože pre zlý prístup a zložitosť drevených prvkov. Ak ale využijeme systém fúkanej minerálnej vlny MAGMARELAX®, potom sme schopní aj takúto zložitú strechu účinne zatepliť behom niekoľko málo hodín práce.

Ak máte neprístupnú plochú strechu s o niečo vyšším sklonom, tzv. pultovú strechu, odporúčame do nej vytvoriť vstupný otvor. Jedná sa o osadenie vikiera a tým zaistenie revízneho vstupu do daného priestoru strechy. Ak si majiteľ toto zaistí, jednak si môže kedykoľvek zatepliť dom a vyriešiť tak svoje tepelné straty, ale naviac môže v priestore aj vykonávať opravy alebo kontroly a zásahy, s ktorými by bol bez možnosti vstupu problém. Napríklad uhniezdenie vtáctva, ôs, sršňov a ďalších nebezpečných živočíchov a hmyzu.

 

Vyriešime to ešte dnes?

Neváhajte a ešte v tento deň vyplňte úplne nezáväzne objednávkový formulár. Behom pár dní očakávajte obchodno-technického poradcu a do 14 dní samotnú realizáciu.

Viac informácií nájdete na www.magmarelax.sk či na telefónnej linke 0800 101 002 a získate navyše 15% zdarma!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.